על מנורות קיר – חשבתם כבר?

רוצים תאורה רכה משרה רוגע ונעימות בבית?
תוכלו למצוא זאת במנורות הקיר שלי  – הן עושות את העבודה!

מנורות קיר ויטראז ציור ציפורים ידני כפי שכבר אמרנו תכנון התאורה בבית חשוב מאוד. פתרונות התאורה אותם תבחרו לבית ישפיעו על אורח החיים בבית. אור נוקשה גורם לצללים מודגשים יצור דרמטיות, אור רך ישרה רוגע ויתרום לשלווה בבית. 

מבין סוגי התאורה היוצרים אור רך ועמום – מנורות קיר עושות זאת בצורה
היקפית.

 אם ממקמים מספר מנורות קיר לאורך קירות הסלון, נוכל להשתמש בהן כמנורות עיקריות או כתוספת לגוף תאורה מרכזי בחלל הסלון – כך נוכל
לשלוט בכמות האור ובאופן פיזורו.  

אילו גופי תאורה מתאימים למנורות קיר?

בתאורת קיר משתמשים בגופי תאורה מסוגים שונים. צמודי קיר – אפלייט, הזורקים את האור למעלה או למטה, מנורות קיר על זרוע, ספוטים הזורקים את האור לקיר או מאירים על תמונה תלוייה. אם אתם עדיין בתהליך השיפוץ או הבנייה הכינו מראש נקודות חשמל לתאורת קיר כך לא תצטערו אח"כ. מנורות הקיר נוחות לשימוש גם במסדרון ובמדרגות (במידה ויש לכם) ומוסיפות אינטימיות רבה יותר מאשר ספוטים שקועים בתקרה. שילוב בין עיצוב תאורת הסלון עם תאורת הקיר המעוצבת שבמסדרון יוצר אחידות עיצובית ואמירה סגנונית לכל הבית.

מה בין מנורות קיר לבין יצירת אומנות?

חשבתם לשלב בין אומנות ותאורה – הנה דרך מקורית שלי –

תמונת ויטראז לקיר, מנורת קיר תמונת ויטראז עם תאורה

תאורת לד בשילוב ויטראז - תמונת ים ודגים

 

 

 

 

 

בנוסף למנורות רגילות ישנה אפשרות ליצור עבודת אומנות בזכוכית ולהאיר אותה מאחור, באופן זה נוכל לקבל גם מנורת קיר וגם תמונה. בדרך זו אנו מעצבים תמונה, בזכוכיות בעלות מרקמים וצבעים מעניינים וכאשר נאיר את התמונה – תתקבל יצירה אחרת לגמרי.

ישנה התאמה עיצובית בין גוף התאורה למיקומו העתידי – בין אם זה גוף תאורה על זרוע דקורטיבית הניתנת לבחירה, או גוף תאורה מונח על נקודת תאורה קיימת, או גוף תאורה עצמאי צמוד לקיר – כל גוף תאורה ועיצובו! באמצעות התאמה אישית זו נוכל להתאים עיצוב שקיים בסוגי תאורה שונים ולהתאימו לתאורת קיר ונוכל לשלב סוגי נורות שונים לפי העיצוב.
אחרי שהבאתם בחשבון משתנים רבים אלו דפדפו בגלריות המנורות השונות שלי והתרשמו מהעיצובים ומהסגנון הייחודי. את רוב העיצובים שתראו ניתן להתאים לאופן התלייה הדרוש בביתכם, מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את הצבעים, לקבוע איתי מועד לייעוץ ללא תשלום – ואתם כבר בדרך למנורה חדשה!

מנורת קיר על זרוע ויטראז טיפאני עלים לבנים. מנורת טיפאני תאורת קיר מתאים לכניסה מעל לדלת לפרוזדור ולחדרי שינה

רוצים לשמוע על מנורות קיר שיתאימו בדיוק לכם? קראו את דף המידע הכללי על גופי התאורה, צרו קשר, ואל תתביישו לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, אפילו אם היא נשמעת לכם מוזרה. התקשרו אלי בטלפון, במייל, בווטסאפ, ובכל דרך שנוח לכם כדי להתחיל ולשוחח.

 

ומה מחיר מנורת קיר? 

המחיר משתנה על פי העיצוב, מספר החלקים, גודל וכמות יחידות בהזמנה.

מנורת קיר ויטראז עם גל כתום מנורות קיר - מנורה עם עלים אדומים לכניסה לבית מנורות קיר - על זרוע עם עלים, אדום ושמנת

 

 

 

 

אם אתם גרים רחוק נוכל לפתוח בשיחת וידאו בה תראו לי את הבית שלכם, ואת המקום בו חשבתם על מנורה מיוחדת, כך אוכל להתחבר לצרכים הייחודיים שלכם ולטעם האישי שלכם. לאחר מכן אכין עבורכם סקיצות, תקבלו אותן, נשוחח עליהן, תראו שינויים, נשלים את ההזמנה – ומנורת הקיר שלכם בדרך לשולחן העבודה שלי! תוכלו לאסוף את גופי התאורה מהסטודיו בירושלים או במשלוח בתוספת תשלום.