מנורות שולחן – פיסול ואור

מנורות שולחן – 2 במחיר 1, גם אתם רוצים?

מי לא מעוניין לקבל 2 במחיר 1? במיוחד אנחנו הישראלים.אין מצב שיציעו לנו הצעה מפתה שכזו ולא נהרהר בה לכמה שניות. הפעם ההצעה מתוחכמת במקצת. רגע מנורת שולחן, ורגע פסל עם אור. נשמע מעניין לא?

חשבתם להכניס הביתה מוצג פיסולי שגם מפיץ אור?

ציפור בכתום - מנורות שולחן ויטראז ופליז

מנורות שולחן משמשות פתרונות תאורה משלימים –

אז לכל מי שהתלבט בבחירת מנורת השולחן המתאימה עבורו – זו ההזדמנות לתת לדמיון להפליג, להעז ולהתפרע במחשבות ולבחור מנורת שולחן שיכולה לשנות את מראה החדר מקצה לקצה, תרתי משמע.

מנורות השולחן מוצבות בפינות שונות בסלון, על מדף גבוה או על שולחן פינתי, הן נראוץת נפלא על השידה בחדר השינה, על שולחן העבודה או על קונסולה בכניסה לבית. מנורות שולחן מוסיפות אלמנט אומנותי צבעוני בחדר. מהיותן תוספת לתאורה המרכזית הן יכולות להיות מעוצבות "בצורה אומנותית" יותר ואתם יכולים להרגיש חופשיות רבה יותר כאשר אתם מחליטים להציב מנורה כזו. 

מנורת שולחן דקורטיבית טיפאני

מנורת שולחן מעוצבת בצורה מעניינת תמשוך אליה מבטים כאל יצירה אומנותית, כאילו היתה פסל, וההתייחסות אליה תהייה שונה מאשר רק כמנורה.


"אורלי, גוף התאורה יפיפה – שמנו אותו בכוורת  
והוא מוסיף לסלון בדיוק את האופי שחלמנו עליו, אנחנו אוהבים אותו מאוד. תודה על שיתוף הפעולה, היה לעונג לעבוד איתך." יונה, ירושלים 2013

מתלהבים? מדמיינים את מנורת השולחן הכי מעניינת אצלכם?

עכשיו הציצו בגלריית מנורות השולחן שלי, ובגלריות המנורות האחרות והתרשמו מהעיצובים ומהסגנון הייחודי. בחרו את הרעיון המתאים לכם ביותר, ואני אהפוך אותו למנורת שולחן מרהיבה עבורכם !
 צרו קשר – את ההמשך כבר נדבר בסקיצות…..

והמחיר?
המחיר משתנה על פי העיצוב, הגודל, כמות החלקים ומספר היחידות המוזמנות. 

מנורות שולחן - מנורת ויטראז בהשראת מונדריאן מנורות שולחן - זר פרחים בקופסא אם אתם גרים רחוק נוכל לפתוח בשיחת וידאו בה תראו לי את הבית שלכם, ואת המקום בו חשבתם על מנורה מיוחדת, לאחר מכן אכין עבורכם סקיצות, קבלו אותן, בחנו והתרשמו מהן, נשוחח על הסקיצות שוב, תראו שינויים, נשלים את ההזמנה – ומנורת השולחן שלכם הופכת מרעיון למציאות. את המנורה תוכלו לאסוף מהסטודיו בירושלים או תקבלו את המנורות במשלוח – עד הבית!