איך להתאים גופי תאורה מעוצבים

התאמת גופי תאורה מעוצבים לבית כמוה כהתאמה בין הבגדים לתכשיטים.גופי תאורה מעוצבים מנורות ויטראז מעוצבות

אז איך מתאימים גופי תאורה מעוצבים? כאשר בוחרים את גופי התאורה לחדר, חשוב לבחון את החלל בו ממקמים אותם ולהבין את צרכי האור באותו מקום. נדמיין את האפקטים אותם ייצרו גופי התאורה המעוצבים, ואת הדרך להשתמש בהם כדי ליצור אוירה נעימה ומזמינה בחדרים. מנורות קיר ישברו מראה של קיר ארוך, מנורה תלוייה מעל שולחן תדגיש את השולחן או הפריטים עליו, מנורה תלוייה בתוך נישה תיצור הדגשים של אור וצל, גופי תאורה מעוצבים צמודים לקיר או על זרוע מתאימים לחדרי שינה.
דמיינו – ערב בא, רוח קלה נושבת מהחלון, וילון מתנופף, אט אט אנו מדליקים את המנורות בחדרי הבית, וכבמטה קסם הן הופכות להיות מחפץ דומם שתלוי על הקיר, להפתעה מרנינה ומרצדת. אור בוקע מתוכן. האור מתפזר בחדר, נשפך על הקיר, נופל בדיוק על השולחן. אך לא רק אור, גם צבע בוקע מהן. הצבעים משחקים על הקירות, משתקפים בזגוגיות החלונות ויוצרים שלל גוונים  מסביב – קוראים לכך אווירה. אוירה נוצרת עם בחירת גופי תאורה מעוצבים הנכונים לבית. לכן יש לבחור בתאורה המתאימה לכל חדר לפי צורתו ועל פי השימוש בו. 

אוהבים גופי תאורה מעוצבים המשדרים יוקרה והידור? או קלילות ואווריריות? בעזרת שימוש נכון בגופי תאורה ניתן ליצור אווירה שונה בסלון, בפינת האוכל ובחדרים האחרים, ואף לשחק במקומות מסויימים עם מנורות תלויות, מנורות שולחן, מנורות עמידה ומנורות קיר –  כאשר שילוב הרמוני ביניהם יוצר אווירות שונות.
כאשר בונים ומשפצים נוטים רבים להשאיר את רכישת גופי התאורה לשלב האחרון כך שלפעמים אנשים נותרים ללא גופי תאורה – כדי שדבר זה לא יקרה גם לכם, תכננו את התאורה המעוצבת שלכם והתאימו אותה תוך כדי זמן השיפוץ והבניה.

כמה עולים גופי תאורה מעוצבים?

אם זה מיוחד זה בטח יקר…ככה אתם חושבים לעצמכם אז זהו, אמנם גופי תאורה אלו עשויים בעבודת יד, שדורשת שעות של עבודה לייצור כל מנורה ומנורה, אך כיוון שאני מאמינה במוצר שלי ורוצה שכל אחד יוכל להרשות לעצמו מנורה שכזו, התמחור אינו מופרז והוא הוגן מאוד. התקשרו וקבלו הערכה!

למה כדאי לכם לקנות גופי תאורה מעוצבים מויטראז?

קנו מנורה – תלו תכשיט, מנורת וירטאז היא כמו תכשיט – כל הבית יראה אחרת
קנו מנורה – קבלו אווירה, עם המנורה משתנה האווירה
קנו מנורה – התפארו בייחודיות, לא תמצאו כזו אצל אף אחד אחר ואגלה לכם משהו, גם השכנים שלכם ירצו אחת כזו!