פתרונות תאורה

איך לבחור פתרונות תאורה המתאימים לכם?

ניתן לקבל היום פתרונות תאורה מגוונים מאוד מבחינת החומרים והטכנולוגיות. מתכות מבריקות נכנסו לשימוש כמו אלומיניום ופליז, התרחב השימוש בזכוכית, עץ, בד, פלסטיק קרמיקה, פורצלן, נילון, נייר ונראה לי שאפשר להוסיף עוד כהנה וכנה חומרים. כך שכל אחד יכול למצוא את פתרונות התאורה בחומרים המתאימים לו לפי טעמו ואפשרויותיו.
כל חומר בו משתמשים מכתיב צורות עיצוביות שונות, מפזר את האור בצורה שונה ונותן אווירה אחרת. לכן יש לשקול את השימוש בכל חומר לפי תכונותיו. סוגי הנורות גם הן עברו שינוי רב והיום מצאי הנורות גדול ויש להתאים את סוגי הנורות לשימוש הנדרש בחלל, (קריאה, ארוח, צפייה בטלויזיה…) התאימו את סוג הנורות גם לכמות שעות התאורה הנדרשות (תאורה חסכונית, תאורה מעומעמת..) וגם לאופי האנשים המשתמשים בחדר. תאורה בסלון שונה מהתאורה הנדרשת בחדר השינה. ישנם אנשים המעדיפים בחדריהם תאורה חזקה ובוהקת, לעומתם ישנם אנשים המעדיפים תאורה שקטה רגועה ורכה. גם על גוון התאורה, גוון חם או גוון קר – יש לתת את הדעת ולהתאימו לאנשים ולאופי הפעילות המיועד בחלל. 

מנורות ויטראז מנורת קיר ויטראז, מנורת שולחן טיפאני, מנורה תלוייה

התאורה בבית חשובה ומשפיעה מאוד. מי לא מכיר בכך? כמעצבת מוצר אני מכירה בחשיבותם של פתרונות תאורה נכונים היוצרים הפרדה או איחוד בין חללים על פי סוג התאורה ואופי עיצוב גופי התאורה. לפעמים דרוש כך ולפעמים כך – כמובן תלוי בתכנון הפנימי של הבית שלכם. עיצוב הפנים כולל בתוכו גם חשיבה על המנורות וגופי התאורה המיועדים.  
גופי התאורה יכולים להיות אלמנט עיצובי בעל נוכחות גבוהה או נמוכה, להיות גורם שליט בחלל או להיבלע ולשמש כגורם משני בעיצוב החלל. גופי התאורה אשר מיועדים להיות מוצבים בחלל אחד צריכים להשלים האחד את השני, ועליהם לזרום עם החלל, ולהוסיף לעיצובו.

אילו פתרונות תאורה תקבלו ממני?

ממני תוכלו לקבל גוף תאורה המותאם אליכם אישיתבעיצוב ייחודי, (כלול במחיר גוף התאורה).
סגנון גופי התאורה מגוון מאוד ויכול לנוע בין עיצוב בסגנון עתיק, וינטג', רטרו לבין עיצוב מודרני עכשוי ונקי. תבחרו את הסגנון האהוב עליכם – ואותו תקבלו!  פתרונות התאורה אותם אני יוצרת מבוססי זכוכית. חלונות מעוצבים, מחיצות זכוכית מיוחדות, או גופי תאורה מקוריים הבנויים בטכניקת הטיפאני אותם אני מעצבת ויוצרת מהם מנורות לסלון, מנורות שולחן ומנורות קיר שיתאימו לצרכים שלכם.
גם שאר חללי הבית שלכם יקבלו תפנית מרהיבה כאשר הם יוארו במנורות הויטראז המעוצבות. מנורות מתאימות לנישה, למסדרון או לגרם המדרגות בבית.
דפדפו בגלריות של מנורות קיר, מנורות תלויות ומנורות השולחן, הציצו גם בחשבון האינסטגרם שלי –
התקשרו אלי בטל' 052-3464882, ובואו לפגישת ייעוץ בסטודיו ללא תשלום!
את רוב העיצובים ניתן לשנות ולהתאים לאופן התלייה הדרוש לכם, כל שנותר לכם הוא לבחור את הצבעוניות של הזכוכיות וגם אתם בדרך למנורה חדשה.