חלונות מעוצבים

חלונות מעוצבים או ככה הצלחתי לפתור את מבטי השכנים…..

חלון הדירה לפני תוספת הויטראז

לפני תוספת הויטראז

חלונות ויטראז סלון פינת אוכל בדירה 2020

אחרי תוספת הויטראז

"…נמאס לי! נמאס לי  להביט דרך חלון המטבח בכל פעם שאני שוטפת כלים ולראות את החלון של השכנים, אצלם זה הסלון. ככה מהצד אני רואה אותם חולפים בבית, יושבים מול הטלויזיה וחיים בבית שלהם. ואז החלטתי לעשות מעשה וליצור לעצמי את תחום הבית שלי, לא אראה אותם ולא ארגיש שמא הם צופים בי מהצד ורואים כיצד אני מבשלת או אם מתחשק לי לשיר בעת הדחת הכלים!!!" – כך סיפרה לי לקוחה שהגיעה אלי לפני חודשיים ודיברנו על המטבח שלה. יחד הגענו לתוצאה של חלונות מעוצבים עם ויטראז, שהשאיר המון מקום לאור טבעי ויחד עם זאת יצר הפרדה בינה לבין השכנים.  רוצים לראות מקרוב?

חלון ויטראז בפינת אוכל 2020

חלונות מעוצבים בויטראז הם אומנות בזכוכית והם משנים את צבעם לאורך כל שעות היום. החדר שלכם לא יראה אותו הדבר לעולם. בשעות הבוקר הקרירות, עת עולה השמש, החלונות יזהרו בגוונים עדינים, כשאור היום מתגבר, גם הזכוכית הצבעונית זוהרת יותר, והצבעים הופכים להיות עמוקים ועשירים, עם ערב, נרגע החלון ומפנה את מקומו אט אט לתאורת הפנים, כעת יופי החלון המעוצב פונה אל הצופים מבחוץ, אל העוברים ושבים ברחוב, או אל מול השכנים, שכעת לא יציצו ישר אל תוך חדרכם.

פרט מתוך חלון הויטראז 2020 רחובותאיך יוצרים חלונות מעוצבים?

ניתן לעצב חלונות מעוצבים בויטראז ולהחליף אותם עם  החלונות הקיימים, ניתן להוסיף את החלונות החדשים על החלונות הקיימים, ניתן גם לשדרג רק חלק מתוך החלון וליצור חלק תחתון או עליון בצורה מעוצבת בויטראז. החלונות המעוצבים מדגישים את תחושת ההפרדה בין הפנים לחוץ, בשעות היום הם נראים כאלמנט דקורטיבי, ובשעות הערב הם נחבאים. אם שאלתם אלו חלונות אפשר להפוך לחלונות מעוצבים – התשובה: כל דירה ותכנונה, כל בית ועיצובו.

ויטראז עם פרחים אדומים בחלון2016

חלונות מעוצבים, חלון בכניסה לבית מכניס הרבה אור הביתה

חלון בכניסה לבית ופתרון מואר לנישה

אם קיימים אצלכם חלונות קבועים בכניסה לבית – ניתן בקלות להופכם לחלונות מעוצבים מעניינים וצבעוניים והכניסה לבית תהייה מושכת ומיוחדת יותר. גם נישות שנותרו בודדות, ניתן לסגור באמצעות ויטראז צבעוני, להאיר מאחור – והנישה הופכת לחלון צבעוני פנימי גם בשעות החשיכה.

 

חלון ויטראז במטבח 2017

מטבח רענן אין כמו המטבח להכנסת משב צבעוני ומרענן. אם יש לכם חלונות בין ארונות המטבח, או מעל לכיור והנוף הנשקף ממנו הוא קיר הבניין הקרוב אליכם – במקום להלביש עליהם וילון או כל פתרון הסתרה אחר – דמיינו אותם כשחלקם צבעוני וחלקם בזכוכית שקופה – אך עם מרקם – כלל לא תחושו בשכנים שממול ויהיו לכם חלונות מעוצבים מרהיבים!!

חלון מעוצב עם התזת חול
חלון שעיצבתי עם התזת חול בבית הכרםחלון שעיצבתי עם התזת חול בבית הכרםואם אתם מעוניינים בחלונות מעוצבים אבל לא צבעוניים, אפשרות טובה היא להשתמש בטכניקה של התזת חול. בטכניקה זו אפשר ליצור דוגמא ולהפוך חלק מהזכוכית שבחלון לחלבי ואטום יותר וחלק מהזכוכית נשאר שקוף. בסטודיו נתכנן את הדוגמא, ניקח אותה למפעל זכוכית, ואתם תקבלו משטח זכוכית אומנותי אותו תשלבו בחלון האלומיניום שלכם.

ארוחה צבעונית עם חלון בפינת האוכל

נסו לדמיין חלון צבעוני במקום החלון השקוף בו אתם מביטים כעת…אמנם נכון חלון ויטראז לא מתאים לכל מקום – אך כאשר הוא מתוכנן ומעוצב בצורה נכונה הוא מעשיר כל חלל ומשתלב איתו. אם יש לכם חלון הנמצא ליד שולחן האוכל או ליד פינת האוכל – זהו המקום האידיאלי להוסיף שם חלון ויטראז. חלון מעוצב יעשיר ויחמם את האווירה סביב השולחן, יצור אינטימיות ויוסיף תחושת ביתיות.

אלו רק מספר רעיונות היכן ניתן להשתמש ולהנות מחידוש ולהנות מחלונות מעוצבים. התקשרו אלי ובואו לפגישת ייעוץ, ללא תהחייבות בסטודיו שלי בבית הכרם בירושלים.

והמחיר?
המחיר הוא סך כל הדברים שתקבלו עם החלונות המעוצבים. החל מביקור בית כדי שנראה היכן החלון יהיה ממוקם, 2 סקיצות בגודל אמיתי לבחירתכם, מספר הצעות צבעוניות שתוכלו לבחור מהם אולי ביקור בית נוסף – וכמובן חלונות מרהיבים.
מחיר חלון מעוצב משתנה בהתאם לסוג העבודה אם זו התזת חול או ויטראז, על פי מורכבות הדוגמא,  כמות החלקים וכמובן הגודל כן קובע….
המחיר אינו כולל הובלה והתקנה, זו תעשה על ידי בעל מקצוע כמו מסגר או איש אלומיניום.