מחיצת זכוכית מעוצבת

מה נותנת לנו מחיצת הזכוכית?

מחיצת זכוכית היא פתרון עיצובי הנותן מענה למספר בעיות כמו צורך בהפרדה והסתרה מן הסתם, או כאשר רוצים להדגיש חלק מסויים וליצור משיכה אליו, כאשר רוצים ליצור פרטיות, או כאשר רוצים לחלק חלל אך לתת לו תחושת מרחב ולא לפגע בגודל  ובאור הטבעי. מחיצות עשויות זכוכית נותנות מראה יוקרתי ואסטתי. מחיצת זכוכית דקורטיבית מתאימה כסגירה במשרד או בבית. היא מאפשרת הגדרת חלל ואינה יוצרת מוקד חסום כפי שהיה מתקבל משימוש בקיר כלשהו. היא מאפשרת "מחיצה ללא חציצה".​

איך הרוויח רואה החשבון שלי מחיצת זכוכית?

מחיצת זכוכית מעוצבת ויטראז גאומטרי

"איך אפשר ככה!" קראתי לעברו של רואה החשבון שלי, כשחזרתי מביקור קצר בחדר השרותים. "איך אפשר שאחלוק את ביקורי בשרותים עם כל מי שניגש להכין קפה?""מה קרה?" נבהל הרואה חשבון, הוא נרגע רק לאחר שהראתי לו למה התכוונתי. משרדו של רואה החשבון שלי הוא מסדרון ממנו יוצאים חדרים לעובדים השונים. שם גם חדר המיועד למטבחון, מחסן ואיך לא? השרותים…. .אך אין הפרדה ביניהם וכל הנכנסת לשרותים חולקת את המרחב עם מי שבא להכין קפה… לא נעים. הצעתי לו להוסיף מחיצה דקורטיבית שתפקידה הוא לחלק את החלל, ליצור בו סדר וארגון ובמקרה זה,  גם הסתרה ופרטיות מסויימת.

איך מעצבים עם מחיצת זכוכית?

קל ונוח לעצב באמצעותה. ישנן מחיצות העומדות על צירים, מחיצות קבועות, או מחיצות מתקפלות. מחיצות יכולות להפוך לרהיט אסטטי ומעוצב ולתרום לאווירה הכללית. מחיצות לא חייבות להיות מהרצפה עד לתקרה אלא יכולות להיות קצרות יותר ולאפשר לחלל לזרום מעליהן או מתחתיהן כך נוכל להרגיש את גודל המרחב. מחיצת מזכוכית צבעונית בולטת בכל חלל ויכול להיות אמצעי פשוט להשגת אלמנט משפיע בעיצוב. קיר שכולו מזכוכית צבעונית, או קיר עם ויטראז צבעוני יקפיץ כל חלל ויהפוך עיצוב סתמי למיוחד ומשמעותי. זוהי אומנות בזכוכית!

ניתן לתכנן מחיצות הפרדה בשלל צורות. לוח זכוכית שלם עם עיצוב שכולו התזת חול על זכוכית מעביר אור אך שומר על פרטיות הוא מחיצה שנראית בכל מקום. מחיצה ייחודית ואומנותית יותר היא זו העשוייה פרופיל בלגי, פרופיל ברזל או מסגרת עץ מסוגננת –  בתוך מסגרות אלו יהיה שיבוץ "אריחים אומנותיים". אלו יכולים להיות אריחים מעוצבים בויטראז כיצירה שלמה  – או כדוגמא החוזרת על עצמה. אריחים בהתזת חול שגם הם יכולים ליצור דוגמא שלמה או לחזור על עצמם. במחיצת זכוכית כזו – כשהויטראז משמש כאובייקט תאורה וכאלמנט אומנותי בחלל – תתקבל יצירה אומנותית ושימושית כאחת. התלהבתם? מעוניינים בהצעה למחיצה – הרשמו והתקשרו אלי ותשמעו הצעה שלא תוכלו לסרב לה!

מה מחיר מחיצת זכוכית מעוצבת?

המחיר הוא סך כל הדברים שתקבלו עם המחיצה. ביקור בית כדי לתכנן את מיקום המחיצה, 2 סקיצות בגודל אמיתי לבחירתכם, מספר סקלות צבעוניות שתוכלו לבחור מהם – וכמובן שרות. מחיר מחיצה משתנה על פי מספר מרכיבים: ויטראז או התזת חול, מורכבות הדוגמא, כמות החלקים וכמובן הגודל כן קובע…. באופן כללי מחירה של מחיצת התזת חול מתחיל מסכום של 1500 ש"ח למ"ר ועד סכומים גבוהים יותר. מחיר עבודת ויטראז כ 8500 שח למ"ר. המחיר אינו כולל את עבודות המסגרות, הפרזול, הובלה והתקנה, אלו ייעשו על ידי בעלי מקצוע בתחומם כמו מסגר, מוביל, או איש אלומיניום.