אומנות בזכוכית

איזו אומנות בזכוכית אתם יכולים לקבל ממני?  חלון ויטראז עם צבעונים

אני עוסקת באומנות בזכוכית קרה. מעצבת ויוצרת את החלון או את המחיצה שתהייה המרשימה והמתאימה לכם ולעיצוב הבית שלכם! רוצים לשמוע איך? צרו איתי קשר בכל דרך הנוחה לכם, פייסבוק, אינסטגרם, ווטסאפ, טלפונית – 0523464882, מייל – שאלו את כל השאלות ואענה עליהן בשמחה. אני יוצרת חלונות מעוצבים בהזמנה – אלו יכולים להיות החלונות הבאים לבית שאתם בדיוק משפצים. חלונות ויטראז או חלונות בהתזת חול, כפי שתראו בגלריות. אני מכינה מחיצת זכוכית מעוצבת בויטראז או בהתזת חול והשימוש בהן מאפשר שילוב של יצירת אומנות עם הפרדה במרחב. חלונות הויטראז והמחיצות מיוצרים כך שהם נכנסים לפרופיל ברזל בלגי, לפרופיל אלומיניום, או לכל מסגרת עץ או ברזל אחרת. החלונות והמחיצות הינם שקופים למחצה, מעבירים אור אך שומרים על הפרטיות ומתאימים לשימוש גם בפתחים חיצוניים.

איך להפוך זכוכית לאומנות?

לקפוץ איתה, לרוץ איתה, למחזר אותה….והעיקר לעשות לה משהו כדי שהיא לא תישאר כמו שהיתה.
אומנות בזכוכית הוא ,תחום רחב מאוד בד"כ מקובל לחלקו ל 3 תת-תחומים. אומנות בזכוכית קרה, זכוכית חמה, וזכוכית מותכת. אומני זכוכית העוסקים בזכוכית קרה, משתמשים בפעולות עיבוד פיסיות, פעולות שאינן משנות את מצב הצבירה של החומר כמו: חיתוך, שבירה, שחיקה, החלקה, ליטוש, צביעה.
תחום הזכוכית החמה מנצל את תכונות הזכוכית לשינוי צורה בחום (מוצק-צמיגי-נוזל) על ידי חימום, התכה והוספת פיגמנטים ותחמוצות המשנים את צבע הזכוכית. בטכניקות של זכוכית חמה משתמשים במבער או בתנור ויוצרים חיבורים של שכבות זכוכית, הפלה על ובתוך תבניות, ויציקות שונות בהן הזכוכית מגיעה לטמפרטורות של כ-900 מעלות. בזכוכית מותכת משתמשים בכבשן זכוכית ובו הטמפרטורה מגיעה ל-1200 מעלות, הזכוכית ממש נוזלית ואפשר למזוג אותה לתבניות או לנפח אותה.

קראתם עד פה? רוצים לדעת איך תוכלו אתם לעשות אומנות בזכוכית?לומדים את טכניקת הטיפאני בסטודיו

אם התלהבתם מהעיסוק שלי כמו שאני מתלהבת וחשקה נפשכם ללמוד ממני – השתתפו בקורסים ובסדנאות שאני מקיימת בסטודיו בירושלים – ותוך 3 חודשים גם אתם תדעו איך  – ולא תרצו להפסיק!!.
אז בואו לבקר בסטודיו, הרשמו בדף "צור קשר" וגם אתם תוכלו להכין חלון מרהיב!!
המשתתפים בקורסים בסטודיו עוסקים באומנות בזכוכית קרה והתוצאות מופלאות.

ואלו הטכניקות שתוכלו ללמוד בסטודיו:  
אומנות בזכוכית - חלון ויטראז עופרת, אירוסים

ויטראז קלאסי עם עופרת, ויטראז טיפאני (כן לומדים את אותה השיטה בה השתמש לואיס קומפורט טיפאני ליצירת הויטראזים והמנורות שלו),
פסיפס זכוכיתצריבה והתזת חול (את התזת החול עצמה אנו לוקחים למפעל זכוכית).

ומה תוכלו להכין בשעורים בסטודיו?
בטכניקות אלו תוכלו להכין לעצמכם חלונות מעוצבים בויטראז או בהתזת חול, מנורות מעוצבות, מחיצות זכוכית, מראות מעוצבות, מוצרי יודאיקה ועוד הרבה אומנות כיד הדמיון הטובה שלכם ועם הרבה תמיכה ממני.