מה יש לעשות בירושלים – סדנאות חד פעמיות

 כמה פעמים באים אליכם אורחים ושואלים אתכם מה יש לעשות בירושלים?

כבר שוטטתם בכל השווקים, וביקרתם במוזיאונים, או לפעמים גם אתם הירושלמים שבינינו, מחפשים מתנה מיוחדת לחברים, או אפילו לסבא-סבתא, או אבא-אמא, ואולי מתחשק לכם להציע פעם משהו אחר כבילוי משפחתי משותף, או כפעילות לנוער או למבוגרים הבאים לירושלים למספר ימים – אז הנה יש!

מה יש לעשות בירושלים - סדנאות חד פעמיות

בסטודיו פנטזיה בזכוכית בבית הכרם, מתקיימות סדנאות בזכוכית וניתן להתנסות באומנות פסיפס זכוכית או באומנויות הויטראז. הסדנאות מתקיימות על פי דרישה, מועדים גמישים – בוקר, צהרים, ערב. הסדנה בתיאום מראש! לכן צריך להרשם או להתקשר 052-3464882,

סדנאות חד פעמיות באומנות הזכוכית, מתאימות לכל מזג אויר, כשקר ודולף בחוץ, או כשחם ולוהט למדוד מדרכות, בואו לסטודיו ל – 3 שעות של יצירה המתאימה לכל אחד החל מגיל 12, (ולפעמים גם לצעירים יותר, בלווי הורים).
בסדנה מתנסים בחיתוך זכוכית, בוחרים את תחום היצירה, פסיפס בזכוכית או יצירה בויטראז בכניקת טיפאני, עובדים – ויוצאים הביתה עם אובייקט דקורטיבי ושימושי – והכי חשוב – כל אחד יוצא ובידו יצירה של ממש!

הרשמו וגם אתם תדעו מה יש לעשות בירושלים, ביום או בערב!

רוצים לראות מה משתתפים בסדנאות קודמות הכינו?

אז מה אפשר להכין?
בסדנה מכינים אובייקט דקורטיבי, כמו מובייל או קישוט לקיר, מסגרת למראה או לתמונה, בית נר, וכל מיני דברים שלפעמים משתתפים חדשים ממציאים תוך כדי העבודה. בסדנה כזו מתנסים בעבודה עם הזכוכית, ולמעשה עוברים מספר שלבים, שלב יצירתי בו מתאימים את חלקי הזכוכית לצורה נבחרת, אח"כ מתנסים בכל השלבים הטכניים, שיוף, התאמה, ליפוף בסרט נחושת, הלחמה בבדיל וגימור היצירה – כל זה ממש כמו בכל עבודת טיפאני.

סדנאות לימי הולדת והפתעות
כן! אפשר לקיים בסטודיו פעילות חוויתית מיוחדת לימי הולדת, או לארועים אחרים. אפשר גם לרכוש שובר מתנה ולהעניקו כמתנה מיוחדת למי שאתם ממש אוהבים – כמובן בתנאי שמקבל השי אוהב לעסוק בפעילות אומנותית. 

ומה צריך לעשות?
הסדנה בתיאום מראש! לכן צריך להרשם או להתקשר 052-3464882,
מחיר הסדנאות הוא ל 3 שעות, כולל חומרים, קפה ועוגיות 

  • מחיר לסדנה משפחתית ישקל לגופו.

אז הנה עכשיו יש לכם תשובה מוחצת לשאלה: מה יש לעשות בירושלים,
אל תגידו שהתייבשתם בירושלים!!

הרשמו וגם אתם תדעו מה יש לעשות בירושלים, ביום או בערב!

היה ממש כיף ונורא נהניתי, צריך להמשיך את הסדנאות כי יוצא פה דברים ממש  יפים.
                                                                                             תודה,  אוריה (בת 12)

 אורלי, הגעתי ללא ציפיות מיוחדות ונהניתי מאוד. למדתי טכניקות להכנת הויטראז והעברת זאת בסבלנות ובחיוך נעים וחזרתי עם ציפור נחמדה הביתה. תודה ובהצלחה בהמשך,                                                                                                                         תמי

 לאורלי היקרה!, מאוד נהנתי מהחוויה החד פעמית. תודה רבה על הסבלנות על הלימוד ועל       האווירה. היה נחמד להכיר,                                                                  אתי