קורס ויטראז – מה לומדים?

קורס ויטראז מתקיים בסטודיו "פנטזיה בזכוכית" בבית הכרם.

קורס ויטראז קלאסי טכניקת עופרת

קורס ויטראז קלאסי טכניקת עופרת

בקורס תלמדו את שיטת העופרת ואת שיטת הטיפאני. ההבדל בין שתי הטכניקות – מהותי. בשיטת העופרת מכינים "משטחים" בהם נשתמש בצורה אנכית ותלוייה – חלונות- פנים וחוץ, מראות, מחיצות, תמונות. בשיטה השניה אותה תלמדו בקורס, שיטת טיפאני, עוטפים כל חלק של הזכוכית בסרט נחושת, ומחברים בעזרת הלחמה בבדיל. שיטה זו מאפשרת הרכבת החלקים למבנה תלת מימדי, כמו קופסאות, חנוכיות, מוצרי נוי, אהילים, מזוזות ועוד…

מה יודעים אחרי קורס ויטראז?
תדעו איך לחתוך את הזכוכית, לכרסם ולשייף
תדעו להתאים וליצור את החלקים ליצירת אומנות הזכוכית הראשונה שלכם!
תהיו בעלי ההבנה הטכנית הנדרשת לעבודה עם הזכוכית.

קורסים בירושלים לויטראז יקנו לכם את הידע לעבוד בשתי טכניקות הויטראז –

קורס ויטראז - טיפאני

קורס ויטראז – טיפאני

הראשונה הקלאסית עם העופרת, והשניה טכניקת הטיפאני. תרכשו את הביטחון לעבודה עצמאית בביתכם (כן..כן.. לא תצטרכו אותי…)

את הידע הבסיסי רוכשים ב-3 חודשים ראשונים.
אחרי תקופה זו תדעו לעבוד בצורה עצמאית ותוכלו ליצור לבדכם בביתכם.
שכלול היצירה ושיפור המיומנות הם כלים הנרכשים לאורך זמן אם תאפשרו לעצמכם עבודה סבלנית

מתי מתקיים הקורס?
מפגשי קורס ויטראז מתקיימים פעם בשבוע, למשך 2.5 שעות בבוקר, בערב או אחה"צ. הקבוצות קטנות, המועדים גמישים וגם אתם תוכלו להגיע ליצירה של ממש תוך זמן קצר. לא צריך נסיון, ידע או כשרון
כל אחד יכול מתחילים כאן ממש עכשיו, אם תתקשרו עכשיו ומיד תוכלו להבטיח את מקומכם בקבוצה הנוחה לכם!

ואיך מתחילים?
באים לסטודיו, מתרשמים ונרשמים. אין צורך לחכות לקבוצה חדשה, מצטרפים על פי מקום פנוי ולפי המועד המתאים לכם, ואם אתם יותר מ – 3  משתתפים יחדיו – עבורכם אפשר לפתוח קבוצה חדשה לפי המועד הנוח לכם. מצטרפים לקבוצות קיימות, אין צורך לחכות לפתיחת קבוצה חדשה

אומנות בזכוכית - חלון ויטראז עופרת, אירוסים

אומנות בזכוכית – חלון ויטראז עופרת, אירוסים

חלון ויטראז בשלושה חודשים? לא זו לא טעות – גם אתם יכולים! בקורס ויטראז בסטודיו תיצרו את הויטראז שלכם מתחילתו ועד סופו, החל משלב התכנון, התאמת מרקמים וצבעים, עד לביצוע הכל בליווי צמוד ואישי שלי – כל מה שיהיה עליכם לעשות לבד – זה להתקין אותו בבית האישי שלכם.

 

הקורס יצירתי וחוויתי והעבודה בזכוכית מרגיעה. כך אומרים כולם!!

כבוגרת בצלאל בעיצוב, קורס ויטראז שאני מנחה מתאפיין בלימוד משולב של טכניקה ועיצוב בנושאי הזכוכית. כמנחה חשוב לי להעביר לתלמידים לא רק את הנושא הטכני אלא גם ובעיקר את הנושא העיצובי והיצירתי על מנת לפתח ראיה עיצובית וחשיבה שימושית בכל שלבי היצירה.

את הקורסים אני מנחה באופן אישי ופרטני וכל תלמיד מקבל יחס אישי והדרכה המתאימה לאופן עבודתו ולאישיותו. ההדרכה סבלנית ומותאמת לאנשים ללא ידע וללא ניסיון, הקבוצות קטנות, ההתקדמות אישית, והיחס חם ותומך.

כמעצבת אני רואה את טכניקות הויטראז והפסיפס כדרכים מסורתיות לשילוב בין עיצוב ואומנות. אהבת עבודת יד עם עיצוב מודרני ויצירה עצמאית.

האם עלות הקורס יקרה מאוד?
כמובן הכל תלוי איך מסתכלים. מקבלים הדרכה צמודה, עזרה בתכנון ובעיצוב. וכיוון שלדעתי כל אחד צריך ללמוד רק כאשר הוא נהנה, אין צורך בהתחייבות שנתית.
מחיר הקורס כולל את כל החומרים והכלים לשימושכם בסטודיו – מלבד זכוכיות צבעוניות, אותן כל משתתף רוכש לפי ראות עיניו. התשלום מדי חודש.