מהו קורס פסיפס בזכוכית?

קורס פסיפס בזכוכית הוא הרחבת ההתמחות בקורסים השונים לפסיפס.  הפסיפס בזכוכית עשיר יותר, כיוון שיש בו מרכיבים נוספים שאין בשיטות פסיפס אחרות.

פסיפס בזכוכית - אפשרויות שונות

יש יתרון לשימוש בזכוכית בפסיפס שאז אפשר להניח אותה על זכוכית ולזכות ביתרון השקיפות, והאור העובר דרך היצירה. פסיפס זכוכית גם מנצל את אפשרת חיתוך הזכוכית לצורה הדרושה, מאפשר עושר צורני והבעתי, בשונה מפסיפסים בחומרים אחרים, שם הצורות מוגבלות יותר. אין צורך בידע קודם… אם זה מה שחששתם.

פסיפס בזכוכית – אפשרויות שונות

קורס פסיפס בזכוכית מתקיים יחד עם קורס הויטראז, כך נחשפים המשתתפים לשני התחומים וכל אחד יכול לעבור ביניהם, או לשלב טכניקות גם בעבודה אחת, ועוד שלל רעיונות יצירתיים.

בתחילה כל משתתף לומד לחתוך את הזכוכית, לשייף, ולהתאים לצורה הנדרשת, על מנת שאפשר לשלבה לפי הצורך. מתנסים בסוגי מצע שונים, וסוגי דבקים המתאימים לכל מצע.

 

מתי מתקיים הקורס?
מפגשי קורס פסיפס בזכוכית מתקיימים פעם בשבוע, למשך 2.5 שעות בבוקר, בערב או אחה"צ. הקבוצות קטנות, המועדים גמישים וגם אתם תוכלו להגיע ליצירה של ממש תוך זמן קצר. לא צריך נסיון, ידע או כשרון כל אחד יכול! מתחילים כאן (קישור לטופס) ממש עכשיו

מתי מתחילים?
אין צורך לחכות לקבוצה חדשה, מצטרפים על פי מקום פנוי ולפי המועד המתאים לכם,
ואם אתם יותר מ – 3  משתתפים יחדיו- עבורכם אפשר לפתוח קבוצה חדשה לפי המועד הנוח לכם.
הקורס יצירתי וחוויתי והעבודה בזכוכית מרגיעה – כך אומרים כולם!! הרשמו כאן ועכשיו – וגם אתם תוכלו להתחיל ליהנות מיצירה מרתקת וצבעונית.

הקורסים שאני מנחה מתאפיינים בלימוד משולב של טכניקה ועיצוב בנושאי הזכוכית. כמנחה חשוב לי להעביר לתלמידים לא רק את הנושא הטכני אלא גם ובעיקר את הנושא העיצובי והיצירתי על מנת לפתח ראיה עיצובית וחשיבה שימושית בכל שלבי היצירה.

תוך כדי העבודה בקורס פסיפס בזכוכית

את הקורסים אני מנחה באופן אישי ופרטני וכל תלמיד מקבל יחס אישי והדרכה המתאימה לאופן עבודתו ולאישיותו. ההדרכה סבלנית ומותאמת לאנשים ללא ידע וללא ניסיון, הקבוצות קטנות, ההתקדמות אישית, והיחס חם ותומך.

כמעצבת אני רואה את טכניקות הויטראז והפסיפס כדרכים מסורתיות לשילוב בין עיצוב ואומנות. אהבת עבודת יד עם עיצוב מודרני ויצירה עצמאית.

האם עלות קורס פסיפס בזכוכית יקרה מאוד?
כמובן הכל תלוי איך מסתכלים. מקבלים הדרכה צמודה, עזרה בתכנון ובעיצוב. וכיוון שלדעתי כל אחד צריך ללמוד רק כאשר הוא נהנה, אין צורך בהתחייבות שנתית.המחיר כולל את כל החומרים והכלים לשימושכם בסטודיו – מלבד זכוכיות צבעוניות, אותן כל משתתף רוכש לפי ראות עיניו. התשלום מדי חודש.