דלתות כניסה מעוצבות

חשבתם על דלתות כניסה מעוצבות?

 רוצים דלתות מיוחדות ומותאמות אישית?
דלת כניסה לבית? דלת כניסה למשרד מהודר?
דלתות כניסה מעוצבות הופכות את הכניסה למשרד או לבית לחגיגה.
כבר בכניסה אתם מעבירים לכל הבא בשעריכם את האופן המיוחד שבו אתם תופשים את עצמכם.
דלת הכניסה משדרת עוצמה, ביטחון עצמי, טעם אישי מובהק ועמדה.
אפשר ליצור דלתות כניסה מעוצבות – כמעט מכל דלת קיימת!
בוודאי תהיתם כיצד עושים זאת? הרבה בוחרים היום דלתות כניסה מחוסמות לבית (פלדלת או אחרים)
יצרני דלתות אלו מעוניינים להפוך אותן לדלתות כניסה מעוצבות, יפות ומיוחדות והם מוסיפים להן תוספות כמו פתחים מסורגים, מיפתחי זכוכית קטנים וכד' – אלו עדיין לא הופכים דלתות ברזל או עץ לדלתות כניסה מעוצבות!
אבל – בעזרת שילוב של זכוכית צבעונית עם עבודת ויטראז אומנותית המותאמת לגודל המיפתחים ניתן להפוך כמעט כל דלת לדלת מסוגננת. ניתן להוסיף התאמת הלוגו של המשרד ולשלבה בתוך עבודת הזכוכית – ומרוויחים פעמיים – גם יצירת אומנות וגם שילוט אישי.
לאחרונה התבקשתי לשדרג דלת כניסה למשרד – תוספת ויטראז לדלת כניסה מעוצבת
התאמתי את עיצוב הויטראז לעיצוב הראשוני שהיה קיים בפיתוחי הסורגים בדלת, התאמתי את
הצבעוניות לאופי ולרהוט הפנים במשרד, הבלטת הלוגו של המשרד בצבעוניות אחרת מעט – והתקבלה תוצאה מרהיבה!
כיצד הופכים דלת כניסה שגרתית דלת כניסה מעוצבת?
ניתן לשדרג את הדלת ולהוסיף לה עבודת אומנות בזכוכית במועד הזמנת הדלת מהיצרן – כולנו יחד נעבוד בשיתוף פעולה, אני אציע לכם עיצובים, תבחרו, אני אכין את עבודת האומנות – בין אם זה ויטראז, ציור על זכוכית, או התזת חול – אעביר אותה ליצרן הדלת והוא ישלב את עבודת האומנות לתוך הדלת שבחרתם!
ברשותכם דלת שמותקנת אצלכם מספר שנים וקצת נמאס לכם מהמראה שלה? יש דרך לשדרוג הדלת! ניתן להשתמש במיפתחים הקיימים, בתוכם ועליהם אני מעצבת את עבודת האומנות בזכוכית לפי בחירתכם – ויטראז, התזת חול, או ציור על זכוכית – את עבודת האומנות אני מרכיבה על המיפתחים הקיימים אצלכם בדלת – במקום! ללא צורך להוציא ולפרק את הדלת.
אם ברשותכם דלת אחרת – בה אין מיפתחים קיימים, ניתן להתייעץ עם יצרן דלתות או נגר על אפשרויות התאמת עבודת אומנות הזכוכית לדלת.
לא רק דלתות כניסה משנות פניהן והופכות להיות דלתות כניסה מעוצבות – ניתן להעשיר גם דלתות פנים ולהוסיף להן מגע אומנותי מיוחד על ידי תוספת זכוכית צבעונית ועבודת ויטראז בפתחי זכוכית הקיימים בדלת משכבר או בפתחים חדשים המיוצרים במיוחד לצורך כך – גם כאן ניתן להתייעץ איתי או עם נגר פרטי.