שילוט לעסקים – יחיד ומיוחד

חושבים על שלט חדש לעסק?
צאו מהקופסה ובואו לחשוב אחרת!

שילוט לעסקים בויטראז שילוט לעסקים - שלט ויטראז זוהי דרך אומנותית לבטא את איכות העסק שלך.
שלט ויטראז מושך את העין כיוון שהוא אחר, שונה ובולט בין השילוט האחר שמסתובב לצופה בעיניים.
כל עסק מחפש את הדרך הייחודית שלו כדי לבלוט בין עסקים אחרים. כל בעל עסק חושב כיצד הוא יכול למשוך את הלקוחות לתוך בית העסק. שילוט לעסקים קורץ ללקוחות ומושך אותם אל בית העסק. שלט העשוי בקפידה מרמז על איכות בית העסק, רמתו ועל הרצינות והמקצועיות שניתן למצוא בו. לכן – אם יש לכם עסק בו נדרשת חזות איכותית, מיוחדת ומרשימה במיוחד – הציבו בו שלט העשוי ויטראז בזכוכיות צבעוניות. הזכוכיות בולטות במשך היום בצבעיהן העזים ובניגודיות ביניהן. שילוט לעסקים העשוי ויטראז מקבל אופי מדהים ומרשים בלילה. השלט מואר מאחור בתאורת לדים חזקה במיוחד המחייה את הצבעוניות המיוחדת של כל זכוכית וזכוכית. הזכוכיות אינן שקופות לגמרי וכל זכוכית מתאפיינת בעושר צבעוני ומיוחד כאשר התאורה מדגישה את הטקסטורה והמרקמים הטבועים בכל זכוכית.

שילוט לעסקים בויטראז

מסעדת דולפין ים בירושלים – שילוט ויטראז

בפרוייקט המוצג כאן תוכלו לראות שילוט ויטראז שנעשה בחודש 4/2014 עבור מסעדת "דולפין-ים" בירושלים. בעלי המסעדה שיפצו את החצר הפנימית והוסיפו שלט באורך 2.5 מ' העשוי כולו ויטראז בטכניקת העופרת הקלאסית. השלט מהווה תמרור קריאה צבעוני ומושך את העין במיוחד בלילה כאשר השלט מואר. השלט מהווה גם מחיצה דקורטיבית המפרידה בין החצר הפנימית לבין גרם מדרגות המשמש את העובדים מאחורי הקלעים.

איך מתקינים שלט ויטראז?
ההתקנה פשוטה מאוד – כל הנדרש הוא מסגרת – מברזל, מאלומיניום או מעץ, אתם מקבלים את הויטראז מוכן במידות המתאימות להכנסה לתוך המסגרת המוכנה. לאחר ההתקנה מתאימים את תאורת הלד (בעזרת אנשי מקצוע מתחום התאורה) – ומחברים לחשמל. פשוט וקל!

שילוט לעסקים ויטראז התקנת שלט

התקנת שלט ויטראז – מסעדת דולפין ים

גם לעסק שלכם יכול להיות שילוט המייחד את תדמיתו ויוצר לו חזות מיוחדת ומרשימה! – כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, בטופס בעמוד צור קשר, במייל או בטלפון – 052-3464882 נשוחח, נשמע את רצונותיכם – והסקיצות בדרך אליכם!