על מנורות קיר – חשבתם כבר?

כפי שכבר אמרנו תכנון התאורה בבית חשוב מאוד. פתרונות התאורה אותם תבחרו לבית ישפיעו על כל אורח החיים בבית. אור נוקשה הגורם לצללים מודגשים יצור דרמטיות ואור רך ישרה רוגע ויתרום לשלווה בבית. מבין סוגי התאורה היוצרים אור רך ועמום - מנורות קיר עושות זאת בצורה היקפית. אם ממקמים מספר מנורות קיר לאורך קירות הסלון, נוכל להשתמש בהן כמנורות עיקריות או כתוספת לגוף תאורה מרכזי בחלל הסלון – כך נוכל לשלוט בכמות האור ובאופן פיזורו.  בתאורת קיר משתמשים בגופי תאורה מסוגים שונים. צמודי קיר – אפלייט, הזורקים את האור למעלה או למטה, מנורות קיר על זרוע, ספוטים הזורקים את האור לקיר או מאירים על תמונה תלוייה. אם אתם עדיין בתהליך השיפוץ או הבנייה הכינו מראש נקודות חשמל לתאורת קיר – לא תצטערו כי אח"כ לא תעשו! מנורות הקיר נוחות לשימוש גם במסדרון ובמדרגות (במידה ויש לכם) ומוסיפות אינטימיות רבה יותר מאשר ספוטים שקועים בתקרה. שילוב בין עיצוב תאורת הסלון עם תאורת הקיר המעוצבת שבמסדרון יוצר אחידות עיצובית ואמירה סגנונית לכל הבית.

מנורות קיר  ויטראז על זרוע בשלושה צבעים מנורות קיר - מנורת ויטראז סדרת הריבועים מנורות קיר ויטראז עם ציור בידאחרי שהבאתם בחשבון משתנים רבים אלו דפדפו בגלריות המנורות השונות שלי והתרשמו מהעיצובים ומהסגנון הייחודי. את רוב העיצובים שתראו ניתן להתאים לאופן התלייה הדרוש בביתכם, מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את הצבעים, לקבוע איתי מועד לייעוץ ללא תשלום – ואתם כבר בדרך למנורה חדשה!

"הצלחתי להשפיע על בעלי…." כך אמרה לי לקוחה חדשה כשפנתה אלי לפני מספר שבועות, וביקשה ממני לתכננן עבורם את המנורות למסדרון ולמדרגות בבית אותו הם בונים כעת. היא אומנית וכל פרט חשוב בעיניה וחייב לשמור על הרמוניה עם השאר. על כן ביקשתי ממנה לתאר לי איך יראה הסלון, שכן ממנו רואים את המסדרון ואת המדרגות לקומה השניה כעת אני עובדת על הכנת מנורות קיר במיוחד עבורם!

מנורת קיר על זרוע. וירטאז טיפאני

מנורת טיפאני עלים לבנים. תאורת קיר. מתאים לכניסה, מעל לדלת, לפרוזדור, ולחדרי שינה

רוצים לשמוע על מנורות קיר שיתאימו בדיוק לכם? קראו את דף המידע הכללי על גופי התאורה, צרו קשר, ואל תתביישו לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם, אפילו אם היא נשמעת לכם מוזרה. התקשרו אלי בטלפון, במייל, בווטסאפ, ובכל דרך שנוח לכם כדי להתחיל ולשוחח.

3 סיבות למה כדאי לכם לקנות מנורת קיר מויטראז

קנו מנורה – תלו תכשיט, מנורת וירטאז היא כמו תכשיט – כשתתקינו אותה תראו כמה היא זוהרת, וכל הבית יראה אחרת
קנו מנורה – קבלו אווירה, עם המנורה משתנה האווירה
קנו מנורה – התפארו בייחודיות, לא תמצאו כזו אצל אף אחד אחר ואגלה לכם משהו, גם השכנים שלכם ירצו אחת כזו!

ולסיום הצעה שקשה לעמוד בפניה: אם היססתם עד כה, כדאי לכם לנצל את ההצעה החד פעמית – המזמינים שני גופי תאורה – עד 31.12.2013 יקבלו חינם שיחת הדרכה אינטרנטית בת 20 דקות על התאורה בביתם ממעצבת פנים – להזמנת מנורה

והמחיר? מחירן של זוג מנורות קיר מתחיל מ- 750 ש"לח לזוג. המחיר משתנה על פי העיצוב, מספר החלקים, גודל וכמות יחידות בהזמנה.

מנורת קיר ויטראז עם גל כתום מנורות קיר - מנורה עם עלים אדומים לכניסה לבית מנורות קיר - על זרוע עם עלים, אדום ושמנתלא טוב – לא כסף! 
אם אתם גרים רחוק נוכל לפתוח בשיחת סקייפ בה תראו לי את הבית שלכם, ואת המקום בו חשבתם על מנורה מיוחדת, כך אוכל להתחבר לצרכים הייחודיים שלכם ולטעם האישי שלכם. לאחר מכן אכין עבורכם סקיצות, תקבלו אותן במייל, נשוחח עליהן שוב, תראו שינויים, נשלים את ההזמנה – ותקבלו את המנורה במשלוח – עד הבית - אם לא יתאים לכם, החזירו את המנורה וקבלו כספכם בחזרה!