מנורות שולחן – פיסול ואור

מנורות שולחן – 2 במחיר 1, גם אתם רוצים?
מי לא מעוניין לקבל 2 במחיר 1? במיוחד אנחנו הישראלים.מנורת שולחן ויטראז טיפאני עיצוב של ציפור בעלת 3 רגלים וכנפיים
אין מצב שיציעו לנו הצעה מפתה שכזו ולא נהרהר בה לכמה שניות. הפעם ההצעה מתוחכמת במקצת. רגע מנורת שולחן, ורגע פסל עם אור. נשמע מעניין לא?
חשבתם להכניס הביתה מוצג פיסולי שגם מפיץ אור?
מנורות שולחן משמשות פתרונות תאורה משלימים -
אז לכל מי שהתלבט בבחירת המנורה המתאימה עבורו - זו ההזדמנות לתת לדמיון להפליג, להעז ולהתפרע במחשבות ולבחור מנורת שולחן שיכולה לשנות את מראה החדר מקצה לקצה, תרתי משמע.ציפור בכתום - מנורות שולחן ויטראז ופליז הן מוצבות בפינות שונות בסלון, על השידה בחדר השינה, על שולחן העבודה או על קונסולה בכניסה, מנורות שולחן מעוצבות מוסיפות אלמנט אומנותי צבעוני בחדר. מהיותן תוספת לתאורה המרכזית הן יכולות להיות מעוצבות "בצורה אומנותית" יותר ואתם יכולים להרגיש חופשיות רבה יותר כאשר אתם מחליטים להציב מנורה כזו. מנורת שולחן מעוצבת בצורה מעניינת תמשוך אליה מבטים כאל יצירה אומנותית, כאילו היתה פסל, וההתייחסות אליה תהייה שונה מאשר רק כמנורה.

מנורת שולחן דקורטיבית טיפאני"אורלי, גוף התאורה יפיפה – שמנו אותו בכוורת  והוא מוסיף לסלון בדיוק את האופי שחלמנו עליו, אנחנו אוהבים אותו מאוד. תודה על שיתוף הפעולה, היה לעונג לעבוד איתך." יונה, ירושלים 2013

מתלהבים? מדמיינים את המנורה הכי מעניינת בסלון שלכם?
עכשיו הציצו בגלריית מנורות השולחן שלי, ובגלריות המנורות האחרות והתרשמו מהעיצובים ומהסגנון הייחודי. בחרו את העיצוב המתאים לכם ביותר, ואני אהפוך לכם אותו למנורת שולחן מרהיבה – מבטיחה!
 קבעו איתי מועד לייעוץ ללא תשלום – ואתם כבר בדרך למנורה חדשה! ואם אתם מתלבטים, עד 31.12.2013 מחכה לכם הפתעה – צרו קשר – את ההמשך כבר נדבר בסקיצות…..

והמחיר?
לא בשמיים… מחיר מנורת שולחן מתחיל מ –  550 ש"ח. המחיר משתנה על פי העיצוב, הגודל, כמות החלקים ומספר היחידות המוזמנות. המחיר נכון עד ל 12-2013

מנורות שולחן - מנורת ויטראז בהשראת מונדריאן מנורות שולחן - זר פרחים בקופסא מנורות שולחן - מנורת ויטראז בכחוליםלא טוב – לא כסף! 
אם אתם גרים רחוק נוכל לפתוח בשיחת סקייפ בה תראו לי את הבית שלכם, ואת המקום בו חשבתם על מנורה מיוחדת, לאחר מכן אכין עבורכם סקיצות, תקבלו אותן במייל, נשוחח עליהן שוב, תראו שינויים, נשלים את ההזמנה – ותקבלו את המנורות במשלוח – עד הבית - אם לא יתאים לכם, החזירו את המנורה וקבלו כספכם בחזרה!