תאורה מעוצבת – לא מה שחשבתם

התאמת תאורה מעוצבת לבית כמוה כהתאמה בין הבגדים לתכשיטים. דמיינו – ערב בא, רוח קלה נושבת מהחלון, וילון מתנופף, אט אט אנו מדליקים את המנורות בחדרי הבית, וכבמטה קסם הן הופכות להיות מחפץ דומם שתלוי על הקיר, להפתעה מרנינה ומרצדת. אור בוקע מתוכן. האור מתפזר בחדר, נשפך על הקיר, נופל בדיוק על השולחן. אך לא רק אור, גם צבע בוקע מהן. הצבעים משחקים על הקירות, משתקפים בזגוגיות החלונות ויוצרים שלל גוונים  מסביב – קוראים לכך אווירה. אוירה נוצרת עם בחירת התאורה המעוצבת הנכונה לבית. תאורה המתאימה לחדר ולשימוש בו. כאשר בוחרים את התאורה לחדר, חשוב לבחון את החלל בו היא אמורה להתמקם ולהבין את צרכי האור באותו מקום, את האפקטים אותם תיצור התאורה, ואת הדרך להשתמש בה כדי ליצור אוירה מושלמת.
wide 2

בוחרים יוקרה והידור? או קלילות ואווריריות? בעזרת שימוש נכון בגופי תאורה ניתן ליצור אווירה שונה בסלון, בפינת האוכל ובחדרים האחרים, ואף לשחק במקומות מסויימים עם מנורות תלויות, מנורות שולחן, מנורות עמידה ומנורות קיר –  כאשר שילוב הרמוני ביניהם יוצר אווירות שונות.
כאשר בונים ומשפצים נוטים רבים להשאיר את רכישת גופי התאורה לשלב האחרון כך שלפעמים אנשים נותרים ללא גופי תאורה – כדי שדבר זה לא יקרה גם לכם, תכננו את רכישת גופי התאורה והתאמתם בזמן השיפוץ והבניה. tell me more