פתרונות תאורה

איך לבחור פתרונות תאורה המתאימים לכם?

התאורה בבית חשובה ומשפיעה מאוד. מי לא מכיר בכך? כמעצבת מוצר אני מכירה בחשיבותם של פתרונות תאורה נכונים היוצרים הפרדה או איחוד בין חללים על פי סוג התאורה ואופי עיצוב גופי התאורה. לפעמים דרוש כך ולפעמים כך – כמובן תלוי בתכנון הפנימי של הבית שלכם.

פתרונות תאורה

עיצוב הפנים כולל בתוכו גם חשיבה על המנורות וגופי התאורה המיועדים. היום ניתן לקבל סגנונות תאורה מגוונים מאוד, הן מבחינת החומרים והן מבחינת הטכנולוגיות. נכנסו לשימוש מתכות מבריקות, אלומיניום, פליז, זכוכית, עץ, בד, פלסטיק קרמיקה, פורצלן, נילון, נייר ונראה לי שאפשר להוסיף עוד כהנה וכנה חומרים, כך שכל אחד יכול למצוא את החומר המתאים לו לפי טעמו ואפשרויותיו. כל חומר בו משתמשים מכתיב צורות עיצוביות שונות, מפזר את האור בצורה שונה ונותן אווירה אחרת. גם סוגי הנורות עברו שינוי רב והיום מצאי הנורות גדול ויש להתאים את סוגי הנורות לשימוש הנדרש בחלל, (קריאה, ארוח, צפייה בטלויזיה…) לשעות התאורה הנדרשות וגם לאופי האנשים המשתמשים בחדר. תאורה בסלון שונה מתאורה בחדר השינה. ישנם אנשים המעדיפים בחדריהם תאורה חזקה ובוהקת, לעומתם ישנם אנשים המעדיפים תאורה שקטה רגועה ורכה. גם על גוון התאורה, גוון חם או גוון קר – יש לתת את הדעת ולהתאימו לאנשים ולאופי הפעילות המיועד בחלל.

פתרונות תאורה מנורות תלויות באדום

גופי התאורה יכולים להיות אלמנט עיצובי בעל נוכחות גבוהה או נמוכה, להיות גורם שליט בחלל או להיבלע ולשמש כגורם משני בעיצוב החלל. גופי התאורה אשר מיועדים להיות מוצבים בחלל אחד צריכים להשלים האחד את השני, ועליהם לזרום עם החלל, ולהוסיף לעיצובו.

אילו פתרונות תקבלו ממני?
ממני תוכלו לקבל גוף תאורה המותאם אליכם אישיתבעיצוב ייחודי ללא עלות נוספת וכלול במחיר גוף התאורה.
עיצוב גופי התאורה מגוון מאוד ויכול לנוע בין עיצוב בסגנון עתיק, רטרו לבין עיצוב מודרני עכשוי ונקי, איך שתאהבו – תקבלו. בסטודיו אני יוצרת פתרונות תאורה עשויים זכוכית ובנויים בטכניקת הטיפאני. אני מעצבת גופי תאורה ויוצרת מהם מנורות לסלון, מנורות שולחן ומנורות קיר שיתאימו לצרכים שלכם.
חללי הבית שלכם יקבלו תפנית מרהיבה כאשר הם יוארו במנורות הויטראז המעוצבות.
דפדפו בגלריות של מנורות קיר, מנורות תלויות ומנורות השולחן. התקשרו אלי בטל' 052-3464882,
ובואו לפגישת ייעוץ בסטודיו ללא תשלום!
את רוב העיצובים ניתן להתאים לאופן התלייה הדרוש לכם, כל שנותר לכם הוא לבחור את הצבעוניות של הזכוכיות ואתם בדרך למנורה חדשה.