מה יש לעשות בירושלים – סדנאות חד פעמיות

כמה פעמים באים אליכם אורחים ושואלים אתכם מה יש לעשות בירושלים, וכבר שוטטתם בכל השווקים, וביקרתם במוזיאונים, או לפעמים גם אתם הירושלמים שבינינו, מחפשים מתנה מיוחדת לחברים, או אפילו לסבא-סבתא, או אבא-אמא, ואולי מתחשק לכם להציע פעם משהו אחר כבילוי משפחתי משותף, או כפעילות לנוער או למבוגרים הבאים לירושלים למספר ימים – אז הנה יש!

מה יש לעשות בירושלים - סדנאות חד פעמיות

מה יש לעשות בירושלים – סדנאות חד פעמיות

בסטודיו פנטזיה בזכוכית בבית הכרם, מתקיימות סדנאות בזכוכית וניתן להתנסות באומנות פסיפס זכוכית או באומנויות הויטראז. הסדנאות מתקיימות על פי דרישה, מועדים גמישים – בוקר, צהרים, ערב

סדנאות חד פעמיות באומנות הזכוכית, מתאימות לכל מזג אויר, כשקר ודולף בחוץ, או כשחם ולוהט למדוד מדרכות, בואו לסטודיו ל – 3 שעות של יצירה המתאימה לכל אחד החל מגיל 12, (ולפעמים גם לצעירים יותר, בלווי הורים).
  06.05.12, היה ממש כיף ונורא נהניתי, צריך להמשיך את הסדנאות כי יוצא פה דברים ממש  יפים.
תודה,  אוריה (בת 12)
בסדנה מתנסים בחיתוך זכוכית, בוחרים את תחום היצירה, פסיפס בזכוכית או יצירה בעופרת או בטיפאני, מלחימים או מדביקים – ויוצאים הביתה עם אובייקט דקורטיבי ושימושי – כל אחד יוצא ובידו יצירה של ממש!

רוצים לראות מה משתתפים בסדנאות קודמות הכינו?

אז מה אפשר להכין?
בסדנה מכינים אלמנט תלייה, כמו מובייל או קישוט לקיר, מסגרת למראה או לתמונה, בית נר, וכל מיני דברים שלפעמים משתתפים חדשים ממציאים תוך כדי העבודה. בסדנה כזו מתנסים בעבודה עם הזכוכית, ולמעשה עוברים מספר שלבים, שלב יצירתי בו מתאימים את חלקי הזכוכית לצורה נבחרת, אח"כ מתנסים בכל השלבים הטכנייים, שיוף, התאמה, ליפוף סרט נחושת, הלחמה בבדיל וגימור היצירה – כל זה ממש כמו בכל עבודת טיפאני מורכבת או פשוטה.
      אורלי, הגעתי ללא ציפיות מיוחדות ונהניתי מאוד. למדתי טכניקות להכנת הויטראז והעברת זאת           בסבלנות ובחיוך נעים וחזרתי עם ציפור נחמדה הביתה. תודה ובהצלחה בהמשך,               תמי

סדנאות לימי הולדת והפתעות
כן! אפשר לקיים בסטודיו פעילות חוויתית מיוחדת לימי הולדת. אפשר גם לרכוש שובר מתנה ולהעניקו כמתנת יום הולדת מיוחדת למי שאתם ממש אוהבים – כמובן בתנאי שמקבל השי אוהב לעסוק בפעילות אומנותית. וניתן להזמין פעילות בזכוכית עד אליכם הביתה.
   לאורלי היקרה!, מאוד נהנתי מהחוויה החד פעמית. תודה רבה על הסבלנות על הלימוד ועל                  האווירה. היה נחמד להכיר,                                                            אתי כריש מאי 2012

האם מתקיימות פעילויות גם מחוץ לסטודיו?
כן! ניתן לקיים סדנאות חד פעמיות בבתים פרטים, במקומות עבודה במועדונים – במקרים חגיגיים של פעילויות מחוץ לסטודיו אני נערכת במתכנות של "סטודיו נייד" מעמיסה את כל החומרים המכונות והציוד בו אנו משתמשים ומגיעה עד אליכם – בין אם אתם בבית, במועדון, במקום העבודה וגם במקומות הארוח של קבוצות! – כל זמן שתנאים פיסיים מסויימים מתקיימים ניתן לקיים את הפעילויות כמעט בכל מקום שתבקשו.

ומה צריך לעשות?
הסדנה בתיאום מראש! לכן צריך להרשם או להתקשר 052-3464882,
מחיר הסדנאות הוא ל 3 שעות, כולל חומרים, קפה ועוגה נכון עד ל – 31.12.2013.

  • מחיר למשתתף בקבוצה של מינימום 4 משתתפים או יותר –  175 ש"ח
  • מחיר למשתתף בסדנה זוגית – 280 ש"ח (לזוג 480 ש"ח)

  • מחיר לסדנה משפחתית ישקל לגופו.

אז הנה עכשיו יש לכם תשובה מוחצת לשאלה: מה יש לעשות בירושלים,
אל תגידו שהתייבשתם בירושלים!!

הרשמו וגם אתם תדעו מה יש לעשות בירושלים, ביום או בערב!